Rolety screenowe

System Refleksol

Rolety screenowe działają jak filtr. W zależności od wybranej tkaniny, chronią Cię przed oślepianiem lub zapewniają całkowite zaciemnienie domu. Dzięki połączeniu PVC i poliestru tkaniny są łatwe do utrzymania w czystości, odporne na działanie warunków atmosferycznych i promieniowanie UV, a dzięki przezierności tych przesłon, nie traci się kontaktu z otoczeniem – widok na zewnątrz zostaje zachowany. Główną zaletą jest możliwość przysłaniania bardzo dużych powierzchni. W zależności od potrzeb i miejsca montażu zastosować można estetyczną linkę ze stali nierdzewnej, czy też prowadnice. Rolety screenowe występują w wersji bezkasetowej oraz w kilku odmianach kaset.
Jest to system, który stosuje się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Po więcej informacji zapraszamy na podstronę: Screeny zewnętrzne

Dzięki napędowi eliminujesz korby i łańcuszki! Uczyń swoje życie prostszym, naciskając przycisk pilota zdalnego sterowania. Twoje elektryczne rolety opuszczają się delikatnie, aby chronić wnętrze Twojego domu … i Twoją prywatność.