Screen

Zewnętrzne rolety tkaninowe

Wyposażenie budynków lub mieszkań w duże powieszchnie przeszklone ma wiele zalet. Jesienią, zimą i wiosną ma to swoje korzyści, gdyż do pomieszczeń wpuszczane jest dużo światła dziennego. Lecz latem odczuwane jest przegrzanie i zbyt duże nasłonecznienie. Zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna z ekranów tekstylnych zapobiega przegrzaniu. Zatrzymuje promienie słoneczne przed ich kontaktem ze szkłem. Niechciane ciepło oraz przeszkadzające odblaski świetlne nie przedostają się do środka. Zostają wyeliminowane prześwietlenia oraz refleksy świetlne na ekranach komputerów i telewizorów. Jednocześnie, dzięki przeźierności tych przesłon, nie traci się kontaktu z otoczeniem – widok na zewnątrz zostaje zachowany.
Jest to system, który stosuje się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Po więcej informacji zapraszamy na podstronę: Screeny wewnętrzne

Dzięki napędowi eliminujesz korby! Uczyń swoje życie prostszym, naciskając przycisk pilota zdalnego sterowania. Twoje elektryczne rolety zewnętrzne (screeny) opuszczają się delikatnie, aby chronić wnętrze Twojego domu … i Twoją prywatność.

Dzięki rewolucyjnemu systemowi napinania materiału w prowadnicach "ZIP", screen znacznie zwiększa odporność rolety na wiatr, po zamknięciu zastępuje siatkę na owady, a w przypadku użycia materiału typu blackout zapewni bardzo skuteczne zaciemnienie.

Przykładowowe właściwości rolety Renson Fixscreen®:
• Szerokość: do 6000 mm
• Wysokość: do 6000 mm
• Powierzchnia: do 22 m²
• Różne możliwości kontroli, m.in. silnik z funkcją wykrywania blokad
• Odporne na działanie wiatru o prędkości do 130 km/h
• Kilka sposobów montażu, w zależnośći od potrzeb budowy czy remontu

Zapraszamy po profesjonalną ofertę na screeny w Olsztynie.